Kağıt Etiketler

Tam zamanında stoktan üretimvellumkuşetermalmetalizekartonfastyreetiketler.

Image

Kağıt Hammadde Kullanan Etiketler

Üst yüzey olarak kağıt ve türevi hammadde kullanan etiket çeşitleri, kullanılan malzeme ve yüzey özelliklerine göre farklılık gösterir. İşte bazı yaygın kağıt etiket türleri:

  • Kuşe Etiketler: Parlak yüzeyi ile dikkat çeker ve baskının mükemmel görünmesini sağlar.

  • Termal Etiketler: Sıcaklığa maruz kaldığında kararan özel bir kimyasal ile kaplıdır.

  • Vellum Etiketler: Mat ve pürüzlü yüzeye sahip, daha geleneksel bir görünüm sunar.

  • Lamine Termal Etiketler: Ekstra koruma için lamine edilmiş termal etiketlerdir.

  • Fastyre Etiketler: Özellikle otomotiv sektöründe kullanılan dayanıklı etiket türüdür.

  • Floresan Etiketler: Dikkat çekici renklerde ve yüksek görünürlükte etiketlerdir.

Kağıt termal etiketler hızlı etiketleme ve maliyet avantajı nedeni ile özellikle bilet, fiyat etiketi, kargo ve lojistik gibi sektöründe tercih edilmektedir.

Hangi Alanlarda Kullanılır?

Gıda ve İçecek: Ürünlerin içerik bilgilerini, son kullanma tarihlerini ve marka bilgilerini içeren etiketler gıda ve içecek sektöründe yaygın olarak kullanılır.

Kozmetik: Kozmetik ürünlerinin markalaşması için renkli ve özel dokulu efektli Silver, Gold gibi çekici etiketler tercih edilir.

Perakende Sektörü: Karton Raf etiketleri, ürün fiyatları ve tanıtıcı etiketler perakende alanında yaygın olarak görülür. Dosyaları etiketlemek, klasörleri düzenlemek ve ofis malzemelerini tanımlamak için Kağıt yapışkanlı etiketler kullanılırlar.

İlaç ve Tıbbi Ürünler: İlaç şişeleri, Serum, Kan Torbası, tıbbi cihazlar ve ambalajları üzerinde

Lojistik ve Depolama: Kargo ve ürünlerin izlenmesi ve takibi için kullanılabilirler, bu da stok yönetimi için büyük bir kolaylık sağlar

Image

Metalize Silver ve Gold kağıt ürün etiketi olarak özellikle Kozmetik ürünler ve Parfümler için gösterişli bir arka plan efekti verdiği için tercih edilmektedir.

Image

İhtiyacınız olan Her Yerde Kağıt Etiketler

Lastik etiketleme ve güçlü bir yapışma gücüne ihtiyaç duyulan çuval, kumaş gibi hareketli ve boşluklu yüzeylerde tutunacak yapışkan özelliklerine sahip Fastyre kuşe/metalize etiket serisi hem ekonomik hemde kalitelisini kanıtlamış bir üründür.

Bu ürünün üretiminde malzeme nitelikleri sebebi ile özel prosedürlere 100% uyulması gerekmektedir. Bu prosedürler ihmal edilir ise tutkal sızması, taşıyıcıya yapışma gibi sorunlar yaşanması kaçınılmazdır.

Fastyre etiketi bizden temin ederseniz birinci etiket ile milyonuncu etiketin kalitesini ve işlerinizin aksamadan yürümesini Garanti altına alırsınız.

Eğer sizde lastik veya çuval üzerine yapıştırmak istediğiniz bir etiket arıyorsanız, Fastyre Etiket sizin için ideal bir seçenek olabilir.

Özel Dokulu Etiketler

Şarap ve özel tasarım ürünlerde ambalajı tamamlayan bir etiket olarak özel üretim dokulu etiketler tercih edilmektedir. Bu malzeme ile birlikte hot foil, cold foil, kabartma ve serigraf gibi özel basım teknikleri kullanılabilmektedir..

Sonuçlar konusunda deneyimli grafikerler ve makine operatörlerimize güvenebilirsiniz.

Bu tip ürünler sürekli stoklarımızda bulunmamaktadır detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimiz ile lütfen irtibata geçin.

Sizin ürünlerinize en uygun çözümü üretmek için sizi bekliyoruz.

Image

Adres


ARTI Bilgisayar Etiket ve Promosyon San Tic. Ltd. Şti.

Merkez Mahallesi Tatlıpınar Sok Sağlamlar İş Merk. Kat 4

Kağıthane / İstanbul

Tel / Faks: 0850 549 9717